sábado, 27 de noviembre de 2010

KONKURS „POLONIA POLECA”

Pokaż nam swoją okolicę i wygraj: netbooka, aparat cyfrowy lub odtwarzacz mp3/mp4

Zaproś nas do miejsca, w którym mieszkasz, uczysz się, pracujesz i wypoczywasz


Fundacja SEMPER POLONIA oraz serwis internetowy IUVENUM POLONIA (www.iuve.pl) zapraszają polonijną młodzież z całego świata w wieku 15-26 lat do udziału w konkursie „Polonia poleca”.


Tematem konkursu jest przygotowanie zaproszeń do miejsc, które zamieszkuje Polonia (wieś, miasto, region, kraj), w formie krótkiego tekstu publicystycznego i fotografii. W konkursie biorą udział także prace nie opatrzone materiałem zdjęciowym, przy czym dołączone fotografie podnoszą ich ogólną ocenę, której dokona Jury powołane przez Organizatora konkursu.


Do konkursu można zgłaszać prace dotyczące miejsc położonych wyłącznie poza granicami Polski, mające bezpośredni związek z tematyką konkursu.


Wymagania techniczne odnośnie tekstu, fotografii i formularza opisuje szczegółowo Regulamin Konkursu, załączony poniżej w formacie PDF.


Nagrodami w konkursie są :
I nagroda: netbook
II nagroda: cyfrowy aparat fotograficzny
III nagroda: odtwarzacz mp3/mp4


Prace nadsyłać można do 10 grudnia 2010 roku pocztą elektroniczną na adres redakcja@iuve.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Lista laureatów zostanie ogłoszona na stronach www.iuve.pl oraz www.semperpolonia.pl do 23 grudnia 2010 roku.


ZAPRASZAMY!

No hay comentarios: